Uczestnicy konkursu 2022

1. Zespół Szkół nr 26 w Toruniu
2. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Tarle
3. Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu
4. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie
5. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
6. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olbięcinie
7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sadkowie
8. Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino w Toruniu
9. Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku
10. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
11. Przedszkole Publiczne nr 2 im. Jasia i Małgosi w Radlinie
12. Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach
13. Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi Bajkowa Akademia w Lublinie
14. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Filipa Smaldone w Olecku
15. Szkoła Podstawowa nr 152 w Łodzi
16. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie
17. Szkoła Podstawowa im. 21 Brygady Strzelców Podhalskich w Brzezówce
18. Miejskie Przedszkole w Sławkowie
19. Przedszkole Publiczne Plastuś w Rychwale
20. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnym im. Jana Pawła II w Ciechanowie
21. Punkt Przedszkolny w Kopinie
22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Strzyżewicach
23. Katolickie Przedszkole Niepubliczne im. M.L. Meozzi w Katowicach
24. Szkoła Podstawowa nr 55 w Krakowie
25. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 Didasko w Warszawie
26. Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Turowie
27. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łupkach
28. Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci
29. Niepubliczne Przedszkola „Zielone Nutki” w Trojanowicach
30. Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101 w Olsztynie
31. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
32. Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku
33. Szkoła Podstawowa nr 11 w Szczecinie
34. Szkoła Podstawowa w Woli Rafałowskiej
35. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
36. Miejskie Przedszkole w Sławkowie
37. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Russowie
38. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Radomiu
39. Niepubliczne Przedszkole „Krasnoludek” w Działdowie
40. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
41. Szkoła Podstawowa w Dęborzynie
42. Zespól Szkolno-Przedszkolny w Rogowie
43. Niepubliczne Przedszkole Sportowo Językowe w Krakowie
44. Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym
45. Szkoła Podstawowa nr 72 im. Teofila Lenartowicza w Krakowie
46. Szkoła Podstawowa SPSK im. Sancheze del Rio w Siniarzewie
47. Zespół Szkół w Kowalu
48. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wierzbicy
49. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Stryszowie
50. Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 w Rębielicach Królewskich
51. Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
52. Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie
53. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śląskich
54. Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach
55. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Moniakach
56. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rudniku
57. PSP im św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni
58. Szkoła Podstawowa nr 6 w Pile
59. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Studziankach
60. Przedszkole nr 87 w Gdańsku
61. Miejskie Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim
62. Szkoła Podstawowa nr 15 w Jeleniej Górze
63. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy – Jabłonce
64. Przedszkole Miejskie nr 55 w Łodzi
65. Jasnogórska Szkoła Muzyczna w Częstochowie
66. Zespół Szkół w Borównie
67. Zespół Szkół Specjalnych w Siemiatyczach
68. Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
69. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie
70. Bursa Szkolna w Sandomierzu
71. Przedszkole Publiczne w Ryczwole
72. Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
73. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Koronowie
74. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. ks. Jana ZIeii w Kolonii Ossa
75. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie
76. Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach
77. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marka Prawego w Jemielnicy
78. Katolicki Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Domek na skale” w Toruniu
79. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostrudzie
80. Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie
81. Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
82. II Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowi
83. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. bł. Karoliny Kazkówny w Borzęcinie Dolnym
84. Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie
85. Bursa Szkolna nr 2 w Bydgoszczy
86. Publiczne Przedszkole w Bogacicy z Oddziałem Zamiejscowym w Bażanach
87. Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Chotomskiej w Praszce
88. Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP w Chojnowie
89. Miejskie Przedszkole „Bajka” w Ełku
90. Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 4 w Sanoku
91. Publiczna Szkoła Podstawowa im. J .Suskiego w Jasieńcu
92. Przedszkole Miejskie Nr 9 w Dębicy
93. Niepubliczne Przedszkole Harmonia w Krakowie
94. Prywatna Szkoła Podstawowa „Kuźnia Talentów” w Lusówce
95. Niepubliczne Przedszkole Harmonia w Krakowie
96. Przedszkole nr 75 w Lublinie
97. Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie
98. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
99. CKiW OHP w Szczawnicy-Jabłonce
100. Przedszkole nr 27 w Bielsku-Białej
101. Przedszkole nr 26 w Gdyni
102. Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu – Przedszkole Niezapominajka w Wielkim Klinczu
103. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze
104. XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie
105. Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej
106. Publiczne Przedszkole w Wiele